TÜRKÇE ENGLISH
ANASAYFA KURUMSAL INSAN KAYNAKLARI ILETISIM
KURUMSAL TARİHÇE VİZYON - MİSYON DEĞERLERİMİZ SOSYAL SORUMLULUK

1982 yılında GÜLER Toptan Gıda adı altında tüm Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesine gıda alım ve satımı ile sektöre giren kuruluşumuz 12 yıllık geçmişin ardından 1994 yılında SEVİNÇLER Gıda San.Tic.Ltd.Şti adında bir şirket kurarak gıda sektöründe bölgede tanınan bir isim haline gelmiştir. Günümüzde de varlığını sürdüren SEVİNÇLER Gıda bölgenin tüm tüketim ürünlerini temin ederek bölge insanına hizmet vermektedir.


Kuruluşumuz 2002 yılında kurulan Aygül Un Fabrikası ile 2003 yılında yeni bir ortaklığa imza atarak Unzade Gıda San.Tic.Ltd.Şti adında yeni bir şirketle günümüzün son teknolojisi ile üretim yapmaktadır. Tesisimiz 10.000 m² alan üzerine kurulu, günlük 300 ton, yıllık 100.000 ton buğday kırma kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışında önemli başarılar elde ederek un sektörünün lider markaları arasına girmeyi başarmıştır.

2004 yılında SEVİNÇLER İnşaat A.Ş. ünvanı ile inşaat sektörüne giren kuruluşumuz gelişen Gaziantep’te lüks konutlar yaparak sektörde lider olma yolundadır. Gayrimenkul geliştirme vizyonunda geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve çeşitli bölgelerde nitelikli yerleşim alanları geliştirilmesinde öncülük yapan Sevinçler İnşaat A.Ş. , nitelikli ve çok özel projelerle bir taraftan konut alıcılarına iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunarken, diğer taraftan yatırım yaptığı bölgelerin gelişmesine ve güzelleşmesine de katkıda bulunmaktadır. Sevinler İnşaat A.Ş. , nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımayı ve konut projelerinde Türkiye'nin öncü şirketi olmayı ilke edinmiştir.

  Sevinçler Sağlık ürünleri A.Ş  Sevinçler Group’a ait hijyen sektöründe faaliyet göstermekte olan bir şirket’tir. Temeli 2010 yılında atılan Sevinçler sağlık ürünleri A.Ş 2011 yılının haziran ayında ilk olarak çocuk bezi üretimi ile sektöre girmiştir.2012 yılının ikinci çeyreğinde hasta bezi ve ıslak mendil ,ve kadın ped’i üretimleri ile sektöre devam edecektir.Üretimimizin %75’i ihracat %25 olarak iç piyasa olarak gerçekleşmektedir.Hedefimiz daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak kaliteli ürünler üretmektir. Şuanda GİGGLES markası ile çocuk bezi üretmekteyiz. Şuandaki aylık üretim kapasitemiz 15 milyon ped olup gelecek olan diğer makinelerimiz ile birlikte aylık üretim kapasitemizi aylık 50 milyon ped ’e ulaştırmayı hedefliyoruz.


Sevinçler iç ve dış ticaret temeli 2010 yılında kurulmuş ithalat , ihracat ve lojistik hizmetleri sağlayan Sevinçler Group a ait bir şirkettir.Şirketimiz başta gıda ürünleri olmak üzere  bebek bezi ,hasta bezi,kadın ped’i ıslak mendil ve temizlik ürünlerinin ithalat ihracat ve lojistiğini sağlayan bir şirkettir.

Kuruluşumuz bugün SEVİNÇLER GRUP adı altında üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyarak müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.